22 kwi 2017

Relacja z dnia otwartego TBS

5 komentarzy

Według mojej subiektywnej oceny dzisiejsze dni otwarte przyciągnęły znacznie więcej osób niż poprzednie z września 2016 r..

Tym razem dla odwiedzających przygotowano parking gdzie można było zostawić samochód, z czego skwapliwie korzystali odwiedzający.

Wystrój mieszkań był podobny jak przy pierwszych drzwiach otwartych więc z mieszkań załączam tylko dwie fotografie które w jakiś sposób urozmaicają te poprzednio wykonane.

Pierwsza z nich pochodzi z parteru, gdzie przejeżdżające auto daje wyobrażenie jak blisko powierzchni ziemi znajduje się pierwszy poziom mieszkalny (chociaż oczywiście zauważam również plusy takiego rozwiązania np. dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej)

Drugie zdjęcie pochodzi z łazienki. Rozumiem że te panele położono po to, żeby nie trzeba było chodzić po gołym betonie, bo to chyba nie jest najlepsze wykończenie tego typu pomieszczeń?

[do góry]
5 Responses to Relacja z dnia otwartego TBS
  1. Kto Ci powiedział że w łazience są panele? Trzeba było odłożyć te darmowe kiełbaski z grilla i dotknąć podłogi …wykladzina pvc! W kuchni tak samo …

  2. Witam ponownie . Coś umarło w temacie nowego osiedla…moze Pan jest zorientowany kiedy nowi lokatorzy zasiedlą mieszkania? Wszyscy czekamy z niecierpliwością aż kolejne kilkadziesiąt aut co rano wzmocni korki 🙂

    • Nie wiem kiedy będą formalne odbiory, bo nawet jakby dany konkretny budynek był gotowy, to musi mieć pozwolenie na użytkowanie, dogadane tematy z energetyką i tak dalej … Z mojego punktu widzenia jako mieszkańca tych okolic cały czas coś się dzieje, np. na etapie VI sprzęt budowlany w ostatnich dniach pracował od rana do nocy porządkując teren, a w tej chwili gdy to piszę widzę za oknem montaż barierek balkonowych. Etapy VII i VIII faktycznie z zewnątrz nie wykazują większej aktywności ale nie wiadomo co tam się dzieje w środku, bo może mieszkania są po prostu wykańczane. Odnośnie wzmacniania korków: będzie ciężko, uprzedzam 🙂 Mam auto, ale jeżdżę do pracy pociągiem na Urbancard, ewentualnie tramwajem. Jak ktoś już musi autem to zamiast Kosmonautów polecam trasę przez Osiedle Malownicze, potem w prawo przez mostek, i dalej w kierunku Kozanowa, tam z reguły korki mniejsze.

  3. […] budynki etapu IX staną przy ul. Dolnobrzeskiej 11-11b/Błońskiej 2-22/Uraskiej 1-35. W trakcie dni otwartych prezentowana była wizualizacja ich wzajemnego rozmieszczenia którą przypominam […]


[do góry]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *