26 kwi 2021

TBS Wrocław szuka wykonawcy, który wybuduje osiedle Leśnica IX

1 Komentarz

Powstanie 12 budynków mieszkalnych, a w nich 301 mieszkań  o powierzchni użytkowej 15.395,67 m.kw.

Projektantem osiedla jest firma ATD Architekci z Wrocławia, a opiekę dendrologiczną poprowadzi firma „Zieleń Wokół Nas” sp. z o.o. z Wrocławia.

Szerzej o osiedlu Leśnica IX pisałem we wcześniejszym wpisie. W ramach inwestycji przewidziano sieć przeznaczoną do retencji wód odpadowych. Woda ma być zatrzymywana pod powierzchnią osiedla i stopniowo być odprowadzana do rzeki. Wykonawca posadzi na osiedlu 259 drzew i blisko 5 tysięcy krzewów. Poniżej wizualizacje budynków przygotowane przez TBS Wrocław.

Trzeba wspomnieć, że wizualizacje te są nieco wyidealizowane. Bardziej poprawny byłby rysunek gdzie poza drogą na pierwszym planie (ul. Dolnobrzeska), mamy też ulicę po lewej stronie (ul. Błońska), oraz po prawej stronie (ul. Uraska) a także na horyzoncie (ul. Marszowicka). Dodatkowo zaraz za ulicą Uraską powinno być widoczne osiedle domków wchodzące w skład Plus Park.

[do góry]
One Response to TBS Wrocław szuka wykonawcy, który wybuduje osiedle Leśnica IX
  1. […] 2021 r. TBS Wrocław zawarł umowę z warszawskim ZAB-BUD sp. z o.o. który został wybrany w przetargu na realizację inwestycji pokonując w nim AWM Budownictwo SA oraz PORR SA. Koszt budowy wyniesie ok. 81,5 mln zł. Budowa […]


[do góry]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *